Nasza działalność opiera się na wieloletniej współpracy z dużymi odbiorcami i najlepszymi producentami. Bazujemy przy tym na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i nieustannej wzajemnej wymianie informacji i wiedzy. W związku z tym, nasze produkty spełniają normy jakości i bezpieczeństwa wymagane przez sieci europejskich supermarketów, gdzie docelowo trafiają produkty rolne przez nas sprzedawane.

Oczekiwania te spełniamy wymagając uznawanych na całym świecie certyfikatów jakości od naszych producentów oraz sprawdzając jakość i bezpieczeństwo produktów w akredytowanych laboratoriach. Nasze owoce muszą spełniać normy jakości i bezpieczeństwa wymagane przez sieci europejskich supermarketów, muszą więc odpowiadać specyfikacjom i standardom naszych Klientów. Warunki te są bezwzględnie przestrzegane przez nas, przez dostawców współpracujących z nami, a także firmy transportowe i wszelkich innych interesariuszy Agro Trade. Jesteśmy dumni z faktu, że zarówno nasi producenci jak i przewoźnicy wykazują się zaangażowaniem, inicjatywą oraz udoskonalają techniki produkcji i logistyki. Natomiast kompetencje ‘Agro Trade’ poszerzają się dzięki udziałowi w licznych międzynarodowych konferencjach, spotkaniach i targach branżowych.

Jakość jest naszą obsesją, stąd też sprawujemy nad nią kontrolę od początku do końca- począwszy od procesu nawożenia, zbioru, poprzez proces pakowania, transportu, a wreszcie dostarczenia Klientowi.

Dostawy naszych produktów opracowujemy ściśle według zaleceń i standaryzacji Klientów. Zgodnie z ich potrzebami dobieramy sposób załadunku towaru na paletach, rodzaj opakowania, a także drukujemy odpowiednie etykiety i kody kreskowe na punetkach i/lub kartonach. Do naszych standardowych procedur należy odpowiednie oznaczenie palet oraz awizacja każdej dostawy. Dzięki naszym kontaktom, szybkości i elastyczności w działaniu zajmowaliśmy się już przygotowaniem towaru w odpowiednio dużych ilościach i w tak atrakcyjnych cenach, by trafiał do ofert promocyjnych w sieciach supermarketów.

Dostawy do wszystkich krajów europejskich w przeciągu od 12 do 48 h.