IMG_9955

 

Agro Trade to firma rodzinna, trudniąca się eksportem produktów rolnych do krajów Europy Zachodniej, Anglii i Skandynawii. Przedsiębiorstwo powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie zachodnioeuropejskich, wymagających odbiorów owoców i warzyw na elastycznego, nowoczesnego dostawcę wysokiej jakości, smacznych produktów rolnych z Europy Centralnej i Wschodniej.

 

Jak pisze o nas Mariusz Podymiak z czasopisma Jagodnik:

„Roman i Izabella Stefaniakowie z Piły zdobytą w Niemczech wiedze o uprawie borówki wysokiej postanowili wykorzystać w Polsce, zakładając własną plantację tego gatunku. Ponadto pasję do borówki zaszczepili swoim dzieciom Sandrze i Markowi. To rodzinne gospodarstwo zajmuje się dwojaką działalnością- jest to zarówno produkcja owoców borówki, pod szyldem firmy Borówka Wielkopolska, jak też ich sprzedaż, którą realizuje firma Agro Trade (…).”

Cały artykuł o nas znajdziesz tutaj (klik!)

Budując naszą markę stawiamy na częsty i intensywny kontakt zarówno z producentem, jak i odbiorcą. Nie tylko spełniamy stawiane przed nami wymagania, ale też wyprzedzamy je! Jeżeli jesteś producentem- nie tylko sprzedamy Twoje owoce po cenach najlepszych na rynku, ale też podpowiemy jak skuteczniej je produkować! Jeżeli jesteś odbiorcą- oferujemy Ci jakość usług na światowym poziomie a jednocześnie pozwolimy Ci zrozumieć, skąd wynika fenomen polskiego rolnictwa!